قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

این سایت برای اطلاع رسانی و فروش انتشارات کتابدار طراحی و راه اندازی شده است. فرایند خرید و دریافت سفارس بسیار ساده و مراحل آن در بخش "سفارش" همین سایت درج شده است. کوتاه سخن آن که:

1)      ابتدا کافی است کتابهای خود را از بین فهرست موجود در همین سایت انتخاب کنید. قیمتها و هزینه پستی به صورت خودکار محاسبه خواهد شد. فقط در تهران امکان ارسال با پیک موتوری بادپا (وابسته به شهرداری تهران) فراهم است که هزینه آن جداگانه دریافت خواهد شد و در فاکتور محاسبه نشده است.

تبصره: سازمانهای دولتی، شرکتها و حتا افراد در صورت نیاز می توانند درخواست صورتحساب چاپی جداگانه (علاوه بر صورتحساب صادر شده در سایت) کنند که همراه کتاب برای آنها ارسال خواهد شد.

2)      هزینه فاکتورها را می توانید در همان مرحله خرید و به صورت آنلاین پرداخت کنید که مستقیما به حساب ما واریز خواهد شد و شماره پییگری نیز دریافت خواهید کرد. در صورت تمایل می توانید هزینه ها را با کارت اعتباری یا به صورت نقدی نیز پرداخت کنید.

3)      کتابها به محض پرداخت صورتحساب در کمتر از 2 روز کاری به نشانی شما ارسال خواهد شد. بدیهی است در صورت ارسال کتاب اشتباهی، کتابهای جایگرین با هزینه ناشر ارسال خواهد شد. همچنین در صورت ایجاد مشکل احتمالی و دریافت مبلغ اضافی به هر دلیل،  مبلغ دریافتی حداکثر 48 ساعته به حساب شما عودت داده خواهد شد.
5)      در صورت مواجهه با هرگونه مشکل نسبت به خرید کتاب در سایت یا اعتراض می توانید با شماره های زیر (با پیش شماره تهران/ 021) تماس بگیرید: 66415561 و
66415564

 برای اطلاعات بیشتر درباره فرایند خرید می توانید به بخش سفارش مراجعه کنید